TEKNİK BİLGİ | BLOG

ما يجب عليك القيام به لتمديد حياة الأثاث الخاص بك

August 16, 2017, 3:48 pm

blog

Ev dekore edilirken her şeyin en güzeli, en şık olanı olsun istenir. Büyük bedeller ödeyerek kavuşulan mobilyaları uzun süre kullanabilmek için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar olacaktır. Mobilyalar pahalı olmakla birlikte uzun süre kullanılan eşyalardır. Severek ve beğenerek aldığınız eşya alışkanlık yapacağından değiştirmek çok da kolay olmayacaktır. Mobilyayı uzun süre kullanmak ve mobilyanın ömrünü uzatmak için kaliteli mobilya seçimine özen gösterilmesi doğru olacaktır.

Kaliteli ve sağlam mobilya, bakım ve temizlikte dikkat etmeniz gereken hususlara riayet ettiğiniz takdirde uzun süre kullanabileceğiniz ürünlerdir

Mobilyayı çekmek, itmek zarar verebilir;

Mobilyaların yerlerini değiştirirken çekmek, iteklemek hem zemine zarar verecektir hem de mobilyanın eklem yerlerinin oynamasına neden olacaktır. En doğru teknik, kaldırmaktır. Ama kaldırma işlemi tek başına yapılmamalıdır.

Evcil hayvanınızdan korumak;

Eğer evinizde evcil hayvanınız varsa, mobilyalarınızı onlardan korumak çok da kolay olmayacaktır. Özellikle kediler tırnaklarıyla mobilyalarınızın üzerini çizebilir, köpekler ise mobilyanın ahşap ve kumaşını kemirerek zarar verebilir. Bunu önlemek için evcil hayvanınıza pençe tırmalama postu alabilirsiniz. Ayrıca mobilyalarınızın üzerini örtü ile örtmek hayvan kılını ve inip çıkarken vereceği zararları önleyecektir.

Güneş Işığı Mobilyanıza zarar verebilir

Mobilyaların güneş ışığına maruz kalması da yine renginin solmasına neden olacaktır. Bunu önlemek için güneşin odaya dik düştüğü saatlerde perdeleri çekmek etkili olabilecektir.

تمت إضافتها مؤخرا

February 5, 2018, 11:59 am

ما الذي ينبغي تغطيته في ضمان المنتج؟

August 24, 2017, 2:26 pm

ما يجب عليك القيام به لتمديد حياة الأثاث الخاص بك

August 16, 2017, 3:48 pm

Son Eklenenleri Guncel Al

Gönder