BİZ KİMİZ

   Edramob tasarım, mobilya üretim ve inşaat/ev tadilat işlerini projelendirmek ve uygulamak amacıyla, entegre yapı ve hizmet çözümleri geliştirme hedefleriyle, köklü bireysel iş geçmişlerini yeni bir yapılanma ile geleceğe taşımak üzere iki arkadaş tarafından kurulmuştur. 
   Yapmanın yanında, yaşanılan mekandan keyif almayı bir bütünsellik içinde ele alarak kilit alanlardaki yetkinlik derinliğimizle müşterilerimiz için güçlü bir çözüm sağlayıcı yapı oluşturduk. Büyük projelerin yönetim deneyimine de sahip kadromuz, uzmanlık alanlarında güçlü ekibimiz ve sektörümüzde derin bilgi birikimimizle başarılması en zor işlere talibiz. Çözüm ortaklarımız, ve yılların birikimi kişisel tecrübelerimizle ile ihtiyaç duyulan tasarım ve çözümleri süratle oluşturarak, müşterilerimize mutlu olacakları mekanları yaratmaktan gurur duymaktayız.
   Hedefimiz uluslararası standartlarda insan odaklı çözüm sağlayıcı olmak. En önemli sermayemiz müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın bize duydukları güvendir. Yarattığımız sinerji ile performans, kalite, maliyet ve takvim hedeflerinde iddialıyız. Müşterilerimiz için bizimle çalışmak geniş portföyümüz ile oluşturduğumuz yüksek potansiyelden yararlanma fırsatlarını doğuracaktır. 
Birlikte oluşturduğumuz bu değeri yine birlikte paylaşacağız..

NASIL ÇALIŞIYORUZ

Edramob Mobilya

EDRAMOB olarak yerinde keşif yaptığımız yaşam alanınızı üç boyutlu çizim ortamına aktarıp size sunum yapıyoruz.Bu sunum size özel ve fikirlerinize açık olarak toplantı şekline gerçekleştikten sonra montaj tarihi belirleyip üretime başlıyor ve  zamanında yapılan montaj ile işimizi tamamlamanın gururunu her projemizde hissediyoruz.

Edramob Tadilat

Konutlarınızı alıyor, projelendiriyor, tasarlıyor ve sizi şaşırtacak konforunuzu arttıracak mobilyalar ve işlevsel çözümlerle bambaşka bir hale getiriyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Belki uzun süredir benimsediğiniz ama size farkedemediğiniz konforsuzluklar yaşatan artık sıkıldığınız ya da eskidiğini düşündüğünüz yaşam alanlarınızı sil baştan tasarlayıp sizin görüşünüze sunup uygulamaya geçiyoruz.

Projelendirme aşamasını, mekan için en uygun ve işlevsel çözümleri bulup bütcenizle doğru orantılı olarak tamamlıyoruz.Bünyemizde bulunan konusunda ve tadilat işlerinde uzman çalışma arkadaşlarımız ile mekan tadilatını yaparken size belirli periyotlarda bilgilendirme yapıp görüşlerinizi alıyoruz.

Edramob Tadilat Aşamaları

EDRAMOB olarak tadilat aşamalarımız şu şekildedir:

  • -Yapılacak işin yerinde keşfini yapıyoruz.
  • -Yapacağımız işi her yönüyle projelendiriyoruz.
  • -Net maliyet analizi yapıyoruz.
  • -İşin başlangıç ve bitiş tarihlerini belirliyoruz.
  • -Sözleşmeyi hazırlıyoruz.
  • -Gerekli olan malzemelerin seçimi noktasında her zaman yanınızda oluyoruz.
  • -İşi programlayıp başlıyoruz.
  • -Konusunda uzman güvenilir ekibimizle sözleşme şartlarına uygun bir şekilde işmizi tamamlıyoruz.

Edramob Olarak Farkımız

Edramob olarak bu zor ve bir o kadar da keyifli yola başladığımızda en önemli çıkış noktalarımızdan biri müşterilerimiz ile önce dost arkadaş olmak sonra yaptığımız işi içimize sindirmek ve teslim etmek olmuştur. Bu sebepten her müşterimiz arkadaşımız,dostmuz olmuştur. İşimizi severek yapıyor ve hep farklı olmayı hedefliyoruz.

Edramob Çevre Duyarlılığı

EDRAMOB olarak yaptığımız tüm çalışmalarda kimseyi rahatsız etme hakkımızın olmadığının bilincindeyiz. Bu sebeple çalışma yapacağımız çevrede başlamadan önce bilgilendirme yapıp bize direkt ulaşabilcekleri iletişim bilgilerimizi  ve özrümüzü iletiyoruz..

Edramob Proje

Otel,okul,hastane,konferans salonu vb. tadilat ve mobilyaları için özel tasarladığımız ürünler ve çözümler için bize herzaman danışabilir ve projeleriniz için teklif alabilirsiniz. 

Edramob Planlama

Planlamaya keşif aşamasından işimizi teslim edene kadar çok önem veriyoruz. Müşterilerimiz ile devamlı iletişim halinde olup işimizi koordineli olarak sürdürüyoruz. Buda müşterilerimizin herhangi bir süpriz ile karşılaşmalarını engellemiş oluyor.

Edramob Teknik

EDRAMOB olarak showroom dan başlayıp konut ya da ürün teslim aşamasına kadar tüm işlemlerimizde konusunda uzman kadromuz ve teknolojinin son imkanlarını barından ekipmanlarımız ile her zaman sizin için varız.

YORUM YAP

GÖRÜŞ BİLDİR

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ